Jolie Maison Proche Tous Commerces

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 70 m² Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux biedt plaats aan maximaal 6 gasten en ligt op afstand van 1 km van belangrijke historische bezienswaardigheden zoals de Chateau Sainte-Marie.

    Dit vakantiehuis is gesituuerd in de buurt van Eglise Sainte-Croix de Saint-Lo. Chateau de la Vaucelle is op 17-minuten wandelafstand van de 3-slaapkamer villa gesitueerd. Jolie Maison Proche Tous Commerces is gelegen op 1,1 km van de Onze-Lieve-Vrouwekerk van Saint-Lô en op een klein stukje lopen van uitgaansgelegenheden zoals de Cinemoviking.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een broodrooster en keukengerei is inbegrepen in de accommodatie. De gesitueerde in Agneaux Jolie Maison Proche Tous Commerces ligt op 1 km afstand van Le Tocqueville, waar Franse gerechten worden geserveerd. Vervoersmogelijkheden in het gebied omvatten Saint-Lo Gare busstation, gelegen op 10 minuten lopen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00

    Kameropties bij Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Buitenkant foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Buitenkant foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Kamer foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Keuken foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Buitenkant foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Buitenkant foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Buitenkant foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Kamer foto Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux Zwembad foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Jolie Maison Proche Tous Commerces?
      Ja, een complete keuken, samen met een koffie/theezetapparaat, een broodrooster en keukengerei, is beschikbaar in Jolie Maison Proche Tous Commerces.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar het vakantiehuis?
      In het vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere het Musée du Bocage Normand (3 km), de Promenade Des Remparts De Saint Lô 1) en Eglise Sainte-Croix de Saint-Lo 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Jolie Maison Proche Tous Commerces Agneaux